Ostatní

Noc kostelů

Program Noci kostelů v pátek 24. května 2019, Červený kostel

Benefiční koncert pěveckého sboru Heidelberg University z USA

V neděli 19. května večer v 19:00 jsme zváni do Červeného kostela na benefiční koncert pěveckého sboru Heidelberg University z USA, při němž zazní skladby Antonína Dvořáka, americké lidové písně a spirituály. Dobrovolné vstupné bude použito na rekonstrukci chráněného bydlení Diakonie ČCE v Letovicích.

Ekumenická pouť

Druhý ročník ekumenické pouti bude v sobotu 6. dubna. Letos půjdeme z Nosislavi do Hustopečí. Viz podrobná pozvánka v příloze. Trasa je cca 17 km. Sraz v 9 hodin v evangelickém kostele v Nosislavi

Noc kostelů - Luther - prezentace

Instalace farářky Jany Hofmanové

Instalace farářky Jany Hofmanové se připravuje ve sboru Brno I. na neděli 9. října. Novou sestru farářku uvede do služby náměstek seniora Filip Keller ve shromáždění, které začne odpoledne v 15:00.

Virtuální prohlídka Červeného kostela

Firmou Aerofot byla vytvořena krásná virtuální prohlídka interiéru Červeného kostela.