Hudební nešpory

Listopadové Hudební nešpory

V neděli 3. listopadu se opět konají hudební nešpory v Červeném kostele, při nichž bude kázat bratr Štěpán Hájek a účinkovat budou Brněnské jazzové legendy. Výnos dobrovolného vstupného bude věnován občanskému sdružení Naděje v Brně.

Červnové hudební nešpory - 2.6.2019

Květnové Hudební nešpory

Milé sestry a milí bratři,

rádi bychom vás pozvali na Hudební nešpory v Červeném kostele v Brně v neděli 5. května v 19:30.

Zazní skladby W. A. Mozarta. Účinkuje symfonický orchestr Konzervatoře v Brně, který bude řídit Jaromír Gamba.

Biblické zamyšlení: Jiří Gruber. Výtěžek koncertu bude věnován Handicap klubu Brno.

Dubnové Hudební nešpory

V neděli 7. dubna v 19:30 budou opět Hudební nešpory v Červeném kostele. Vystoupí Ensemble Versus a biblické zamyšlení bude mít bratr farář Štěpán Hájek. Plakát je v příloze

Květnové Hudební nešpory

Hudební nešpory plakat kveten18_01.jpg

Zveme vás na Hudební nešpory v Červeném kostele, které se konají v neděli 6.května 2018 v 19:30.

Vystoupí v nich pěvecký sbor Choirchestra s programem Duchovní tvorba v 'populárním hávu'  (Gjeilo, Miškinis, Rutter, Chilcott, Shaw, Halloran)

Biblické zamyšlení Jana Hofmanová

Veškerý výtěžek bude věnován Handicap klubu Brno.

Březnové Hudební nešpory

Březnové hudební nešpory 2018

Zveme vás na březnové Hudebné nešpory, které se konají  25.března 2018 v 19:30. Vystoupí smíšený sbor Kantilena s programem české a světové sborové tvorby (Händel, Vivaldi, Zelenka, Tůma, Bruckner, Grieg)

Biblické zamyšlení Jiří Gruber

Veškerý výtěžek bude věnován Středisku Diakonie ČCE  Betlém v Kloboukách u Brna.

Akce se koná za finančního přispění Jihomoravského kraje a statutárního města Brna.

Dubnové Hudební nešpory

Zveme vás na Hudební nešpory při kterých vystoupí skupina Oboroh s programem Pašijové písně a žalmy.

Biblické zamyšlení bude mít Jiří Gruber.

Výtěžek z dobrovolného vstupného bude věnován Středisku Diakonie CCE Betlém v Kloboukách u Brna.

Akce se koná za finančního přispění Jihomoravského kraje a statutárního města Brna.

Poděkování z Diakonie ČCE - střediska Betlém

Milí bratři a sestry, děkujeme Vám za finanční příspěvek – výtěžek hudebních nešpor ze dne 29. března 2015, který jsme od Vás vděčně přijali: 13.4.2015 7565 Kč. Tato finanční částka bude použita na realizaci projektu Chráněné bydlení Mirandie v Brumovicích pro dospělé osoby s mentálním a kombinovaným postižením. Rád bych Vás při této příležitosti i pozval na slavnostní otevření tohoto nového domu do Brumovic, které proběhne 3. května 2015 od 14:00 hodin. Bližší informace jsou na webu www.mirandie.cz. Děkujeme Vám za obětavost, nezištnost a nápaditost při výběru hudebních interpretů, se kterou hudební nešpory věrně připravujete. Těšíme se na další spolupráci a přejeme hojnost božího požehnání jak Vašemu sboru, tak i v osobním životě.

Neděle 5. října 2014 v 19:30 hodin - Červený kostel

studenti zpěvu a hry na varhany Konzervatoře Evangelické akademie v Olomouci

HELENA VODIČKOVÁ

MARKÉTA PROKOPOVIČOVÁ

ONDŘEJ HORŇAS

ANNA RAČINSKÁ

JANA JURENKOVÁ

IVA SÝKOROVÁ

Veškerý výtěžek z dobrovolného vstupného bude věnován Hospici Svale Alžběty.

www.hudebninespory.cz

Informace o hudebních nešporech v Červeném kostele byly přesunuty na stránky

www.hudebninespory.cz