Týden ve sboru

 
Rozpis pravidelných setkání našeho sboru během týdne. Všechna setkání jsou veřejně přístupná a kromě bohoslužeb se konají ve sborovém domě na Opletalově 6, v přízemí.


ÚTERÝ

Náboženství v 16.30 hodin  - setkání školních dětí, které jsou seznamovány s biblickými příběhy.

Ovečky v 16.30 hodin – setkání předškolních dětí. Přiměřeně svému věku jsou děti seznamovány se základy křesťanské víry.

Přípravka Nedělní školy v 19 hodin – setkání učitelů NŠ, kde se připravují na výklad biblického příběhu, se kterým v neděli seznámí děti.

Modlitební setkávání v 19 hodin.


STŘEDA

Kavárnička v 15 hodin – setkání dříve narozených. Na programu je vždy pobožnost, rozhovor u kávy a volný většinou kulturní program hudba, obrázky z cest, vyprávění hostů). Koná se i o prázdninách.

Mládež v 18 hodin – setkání mladých lidí (15-25 let), kteří mají příležitost hovořit zde o různých tématech víry a života a společně se zúčastnit různých akcí.

Kurzy Alfa (od října do prosince) v 18 hodin – příležitost pro hledající a začínající věřící. Součástí večera je pohoštění, přednáška a rozhovor. Kurz je nezávazný a bezplatný.


ČTVRTEK

Klub otevřených dveří (první a třetí čtvrtek v měsíci) v 9.30 hodin – pro rodiče s malými dětmi (do tří let). Na programu jsou rozhovory o tématech víry a praktického života v rodině i společnosti, malé pohoštění.

Biblické hodiny v 17 hodin – kazatelé seznamují účastníky s širším pozadím vzniku biblických textů a jejich aktuálním výkladem Určeno nejširší veřejnosti.


PÁTEK

Pěvecký sbor v 18.30 hodin – pravidelné zkoušky našich zpěváků.


NEDĚLE

Nedělní škola v 10 hodin – pro děti do 15 let. Po první části bohoslužeb odcházejí z kostela na faru, kde je pro ně připraven biblický program.


 

RSS kanál

Syndikovat obsah