Zprávy ze sboru 29/2020

Předkládáme Vám aktuální zprávy z našeho sboru č. 29  (19.7. 2020 - 25.7.2020) 

Zprávy ze sboru 29/2020

 

 

1.       Neděle 19. července je Šestá po Trojici. V našem sboru budeme slavit bohoslužby v Červeném kostele od 9 hodin. Budou při pokřtěny tři děti: David Bonack, Jakub Vrtný a Barbora Lísalová. Kázat bude bratr farář na podobenství o soudci a vdově Lk 18,1-8.

 

2.       K zakoupení či vyzvednutí je připraveno prázdninové číslo časopisu Setkávání.

 

3.       Od července již není rouška v kostele nutná, ale bohoslužby by neměly být spojeny s obavami. Mysleme proto ohleduplně jedni na druhé a podle svých možností a uvážení respektujme hygienická pravidla.

 

 

4.       Během prázdnin se ve sboru nekonají generační setkávání s výjimkou Kavárničky pro dříve narozené. Ta se schází opět každou středu v 15 hodin na faře.

 

 

5.       Od června do září je náš Červený kostel otevřen pro návštěvníky od úterý do soboty vždy od 14 do 18 hodin. Průvodcovskou službu vykonávají ochotní členové našeho sboru. V kostele je ke shlédnutí výstava Morava tolerantní, ke které nabízíme katalog za 130 Kč, v němž jsou otištěny ve zmenšené formě všechny výstavní panely.

 

6.       Oba naši kazatelé budou mít v příštím týdnu dovolenou, v případě potřeby by je zastoupil bratr farář Martin Horák, jehož telefon vám sdělí v kanceláři, kde je služba každý den od 8 do16 hodin (telefon 542 211 453).

 

7.       Mládež naší církve má nový web. Informace o celocírkevních akcích mládeže a způsob jak se přihlásit naleznete na  https://mladez.evangnet.cz/. Je možné přihlašovat se na celocírkevní sjezd mládeže, který letos bude na Vsetíně.

RSS kanál

Syndikovat obsah