Zprávy ze sboru 25/2020

Předkládáme Vám aktuální zprávy z našeho sboru č. 25  (21.6. 2020 - 27.6.2020) 

 Zprávy ze sboru 25/2020

  

1.       Neděle21. června je Druhá po Trojici. V našem sboru bude rodinná neděle na závěr školního roku se slavností konfirmace. Bohoslužby budou pouze v Červeném kostele od 10 hodin s večeří Páně. Rozhovor staršovstva s konfirmandy bude v pátek 19. června v 18 hodin na faře.

 

2.       Hygienické předpisy v kostele tj. roušky, rozestupy a desinfekce rukou zůstávají dosud v platnosti. Jednotlivá místa v kostele jsou označena, ale rodiny mohou sedět pohromadě.

 

3.       Byla již obnovena většina sborových setkání během týdne na faře. V úterý v 10:30 se schází modlitební skupina a v 17 hodin je křestní příprava dospělých. Ve středu večer se schází mládež. Po jednotlivých hlasech se začíná setkávat také pěvecký sbor.

4.       Kavárnička pro dříve narozené obnovila svou činnost ve středu 17. června v 15 hodin. Je však třeba nosit roušky, dodržovat rozestupy a zatím nebude možné vařit kávu. 

5.       Od 16. června je náš Červený kostel otevřen pro návštěvníky od úterý do soboty vždy od 14 do 18 hodin. Průvodcovskou službu vykonávají ochotní členové našeho sboru. V kostele je ke shlédnutí výstava Morava tolerantní, ke které nabízíme katalog za 130 Kč, v němž jsou otištěny ve zmenšené formě všechny výstavní panely.

6.       Středeční on line biblická hodina byla ukončena 17. června. Máme v plánu ji znovu obnovit v září a mohla by se současně konat na faře a vysílat po internetu.

7.       V neděli 28 června budou jedny bohoslužby v Červeném kostele od 10 hodin při nichž budou pokřtěni tři dospělí účastníci kurzů Alfa a Beta.

8.       Během července a srpna budeme mít bohoslužby každou naděli v 9 hodin v Červeném kostele.

RSS kanál

Syndikovat obsah