Školka mládeže

Již tradiční školka mládeže se letos konala v Miroslavi. Už v autobusu z Brna bylo jasné, že se shledáme ve velkém počtu, a skutečně, sešlo se nás téměř sto. Je obdivuhodné, jak se s takovou účastí naši hostitelé vypořádali. Hned po příjezdu jsme byli doprovozeni do místní fary, kde jsme se mohli po náročné cestě občerstvit, zaregistrovat, a následně vyslechnout zahajovací impuls v sousedícím kostele. Poté jsme se vydali ven, kde nás čekala hra plná voleb s názvem O post synodního seniora, a nakonec nás seznámili s místní tělocvičnou, kde jsme byli ubytováni.

Příští den i přes chladné sychravé ráno panovala dobrá nálada, a ani program nezaostával: mimo sportovní odpoledne proběhla volba nového SOMu a velice zajímavá přednáška o církvi. Dokonce se našel čas pro uspořádání dílen, kde se mimo jiné dalo naučit základní tance. To byla šance, jak se připravit na hlavní program dne, jímž se stal celovečerní benefiční ples.

Po nedělních bohoslužbách jsme ovšem museli domů, naši školku v Miroslavi jsme tak zakončili společnou fotkou a postupně se vypravili na cestu domů.

Tuto školku jsme si náramně užili a tak se budu těšit na příští rok.

Tomáš Procházka

RSS kanál

Syndikovat obsah