Bohoslužby

Bohoslužby v říjnu

6. října           8:30               Betlémský kostel            Jiří Gruber                                            

                     10:00              Červený kostel               Jiří Gruber                      křest       

                     19:30              Červený kostel               Jana Hofmanová            nešpory                  

                                                      

13. října        10:00              Červený kostel               Daniel Ženatý                ekumena                                                                                                       Jiří Gruber                      VP

                     14:00              Rychmanov                    Jiří Gruber

 

20. října         8:30                 Betlémský kostel           Jana Hofmanová           

                     10:00              Červený kostel               Jana Hofmanová           

                                                                                     

27. října         8:30                 Betlémský kostel           Jiří Gruber

                     10:00              Červený kostel               Jiří Gruber

                     14:00              Rychmanov                    Jiří Gruber             

 

3. listopadu    8:30                 Betlémský kostel           Jana Hofmanová            Díkčinění, VP       

                       10:00              Červený kostel               Jana Hofmanová            Díkčinění, VP

                       19:30              Červený kostel               Štěpán Hájek                  nešpory                   

Bohoslužby v září

1. září            10:00              Červený kostel               Jiří Gruber                      VP

                       zahájení školního roku a NŠ

 

8. září             8:30               Betlémský kostel            Ondřej Macek                                       

                      10:00              Červený kostel               Ondřej Macek       

                      14:00               Rychmanov                    Jiří Gruber                     

                                                       

15. září           8:30                 Betlémský kostel            Jiří Gruber                     

                      10:00              Červený kostel               Jiří Gruber                      křest, konfirmace

                       

22. září           8:30                 Betlémský kostel           Jana Hofmanová           

                      10:00              Červený kostel               Jana Hofmanová            skautské bohoslužby

                      14:00              Rychmanov                    Jana Hofmanová                                                                                                                                 

29. září           8:30                 Betlémský kostel           Jaroslav Vítek       

                      10:00              Červený kostel               Line Reymond               host z Basileje                 

 

6. října           8:30                 Betlémský kostel           Jiří Gruber                     

                      10:00              Červený kostel               Jiří Gruber      

Bohoslužby o prázdninách

30. června              9:00               Červený kostel               Jana Hofmanová                křest               

 

7. července            9:00               Červený kostel               Jana Hofmanová               

                                              

14. července           9:00               Červený kostel               Jiří Gruber                     

                              

21. července           9:00               Červený kostel               Jaroslav Vítek                      

                                      

28. července          9:00               Červený kostel               Jana Hofmanová                VP                  

               

  4. srpna                9:00               Červený kostel               Martin Grombiřík       

 

 11. srpna               9:00               Červený kostel               Jiří Gruber     

 

 18. srpna               9:00               Červený kostel               Jana Hofmanová       

 

 25. srpna               9:00               Červený kostel               Jaroslav Vítek       

 

   1. září                 10:00               Červený kostel               Jiří Gruber                      VP                         

Bohoslužby v červnu

2. června                 8:30              Betlémský kostel           Jana Hofmanová            

                               10:00              Červený kostel               Jana Hofmanová                křest

                               19:30              Červený kostel               Jana Hofmanová                nešpory

 

9. června                 8:30              Betlémský kostel           Jiří Gruber                        VP          

                               10:00              Červený kostel               Jiří Gruber                      VP, křest

                               14:00              Rychmanov                    Jiří Gruber                      VP

 

10. června             19:00              Blahoslavův dům           Host                               Svatodušní

                                                                                                                                                                                                      pondělí          

16. června               8:30               Betlémský kostel           Jaroslav Vítek               

                               10:00              Červený kostel               Jaroslav Vítek                                                                                                                              

23. června                8:30               Betlémský kostel           Jiří Gruber                             

                               10:00              Červený kostel               Jiří Gruber                      VP, konfirmace

                              

30. června                9:00              Červený kostel               Jana Hofmanová                křest                       

               

7. července              9:00              Červený kostel               Jana Hofmanová

Bohoslužby v květnu

5. května                 8:30               Betlémský kostel           Jiří Gruber                     

                               10:00              Červený kostel               Jiří Gruber

                               19:30              Červený kostel               Jiří Gruber                      nešpory

 

12. května              8:30                Betlémský kostel           Jana Hofmanová               

                               10:00              Červený kostel               Jana Hofmanová       

                                                                                             Cantate Domino                           

                               14:00              Rychmanov                    Jana Hofmanová           

                                                      

19. května              8:30                 Betlémský kostel           Jana Hofmanová               

                               10:00              Červený kostel               Jana Hofmanová

                       

26. května              8:30                Betlémský kostel           Jiří Gruber                     

                               10:00               Červený kostel               Jiří Gruber

                               14:00              Rychmanov                    Jiří Gruber             

                                                      

30. května              17:00              Opletalova                      Jaroslav Vítek                                                                                              

2. června                 8:30               Betlémský kostel           Jana Hofmanová            

                               10:00              Červený kostel               Jana Hofmanová               

                               19:30              Červený kostel               Jana Hofmanová                nešpory

Bohoslužby v dubnu

7. dubna                 8:30               Betlémský kostel           Jana Hofmanová                jarní ekumenická

                                                                                              Jana Daněčková                neděle

                               10:00              Červený kostel               Jana Hofmanová

                                                                                              Jana Daněčková

 

14. dubna               8:30               Betlémský kostel           Jiří Gruber                      Květná neděle

                               10:00              Červený kostel               Jiří Gruber

                               14:00              Rychmanov                    Jiří Gruber

 

18. dubna               19:00              Červený kostel               Jana Hofmanová                Zelený čtvrtek

                                                                                              Jiří Gruber                      pašije,VP

                                                      

19. dubna               8:30               Betlémský kostel            Jiří Gruber                      Velký pátek

                                10:00              Červený kostel               Jiří Gruber                      VP

                               14:00              Rychmanov                    Jiří Gruber

                       

21. dubna               8:30                 Betlémský kostel           Jana Hofmanová                Vzkříšení

                               10:00              Červený kostel               Jana Hofmanová                VP

                               14:00              Rychmanov                    Jana Hofmanová                sbírka HDL

                                                      

22. dubna               8:30                 Betlémský kostel           Jaroslav Vítek                        Pondělí  

                                              

                                                                                                                                      velikonoční                                                                   

28. dubna               8:30               Betlémský kostel           Jana Hofmanová                1.

                               10:00              Červený kostel               Jana Hofmanová                po Velikonocích

                               14:00              Rychmanov                    Jana Hofmanová               

                              

 

5. května                 8:30               Betlémský kostel           Jiří Gruber                     

                               10:00              Červený kostel               Jiří Gruber

 

Bohoslužby v březnu

3. března                8:30               Betlémský kostel           Jaroslav Vítek

                               10:00              Červený kostel               Jaroslav Vítek

 

10. března              8:30               Betlémský kostel            Jana Hofmanová                VP

                                10:00              Červený kostel               Jana Hofmanová                VP

                               14:00               Rychmanov                    Jiří Gruber                      VP, křest

                                                      

17. března              8:30               Betlémský kostel            Jiří Gruber

                                10:00              Červený kostel               Jiří Gruber             

                       

24. března              10:00              Fara Opletalova             Jana Hofmanová                výroční

                                                                                                                                      shromáždění  

                                14:00              Rychmanov                    Jana Hofmanová

                                                      

31. března              8:30               Betlémský kostel           Jiří Gruber     

                               10:00              Červený kostel               Jiří Gruber             

                                                                                                                             

 7. dubna                8:30               Betlémský kostel           Jana Hofmanová                jarní ekumenická

                                                                                              Jana Daněčková                neděle

                               10:00              Červený kostel               Jana Hofmanová

                                                                                              Jana Daněčková

Bohoslužby v únoru

3. února                8:30               Betlémský kostel            Jaroslav Vítek

                              10:00              Červený kostel               Jaroslav Vítek

 

10. února              8:30               Betlémský kostel            Jiří Gruber   

                             10:00              Červený kostel               Jiří Gruber           

                              14:00             Rychmanov                   Jiří Gruber

                                                   

17. února              8:30               Betlémský kostel            Jana Hofmanová

                             10:00              Červený kostel               Jana Hofmanová            křest

                     

24. února               8:30               Betlémský kostel            Jiří Gruber   

                              10:00              Červený kostel               Jiří Gruber                   rodinná neděle

                              14:00              Rychmanov                   Jiří Gruber

RSS kanál

Syndikovat obsah