Bohoslužby

Bohoslužby v prosinci

10. prosince

8,30 Betlémský kostel Jaroslav Vítek

10,00 Červený kostel Jaroslav Vítek

 

17. prosince

10,00 sál Opletalova Jana Hofmanová dětská vánoční slavnost

 

24. prosince

15,00 Betlémský kostel Jiří Gruber

23,00 Červený kostel Jana Hofmanová

 

25. prosince

8,30 Betlémský kostel Jana Hofmanová VP

10,00 Červený kostel Jana Hofmanová VP

 

26. prosince

9,00 Betlémský kostel Jaroslav Vítek

 

31. prosince

9,00 Betlémský kostel Jiří Gruber

17,00 Červený kostel Jiří Gruber

 

1. ledna 2018

10,00 Červený kostel Jana Hofmanová VP

Listopadové bohoslužby

5. listopadu

8,30 Betlémský kostel Jana Hofmanová VP

10,00 Červený kostel Jana Hofmanová VP Díkčinění

19,30 Červený kostel Jiří Gruber nešpory

 

12. listopadu

8,30 Betlémský kostel Jiří Gruber

10,00 Červený kostel Jiří Gruber

 

19. listopadu

8,30 Betlémský kostel Olga Tydlitátová

10,00 Červený kostel Olga Tydlitátová

 

26. listopadu

8,30 Betlémský kostel Jiří Gruber

10,00 Červený kostel Jiří Gruber

14,00 sál Opletalova odpoledne Křesťanské služby

 

3. prosince

8,30 Betlémský kostel Jana Hofmanová VP

10,00 Červený kostel Jana Hofmanová VP

19,30 Červený kostel Štěpán Hájek nešpory

Říjnové bohoslužby

1. října

8,30 Betlémský kostel Jaroslav Vítek

10,00 Červený kostel Jaroslav Vítek

19,30 Červený kostel Jana Hofmanová nešpory

 

8. října

8,30 Betlémský kostel Jiří Gruber

10,00 Červený kostel M. Cormuz, J. Hofmanová křty

 

15. října

8,30 Betlémský kostel Jiří Gruber

10,00 Červený kostel Jiří Gruber

 

22. října

10,00 Červený kostel Marián Čop VP

500 let reformace, ekumena

 

29. října

8,30 Betlémský kostel Jiří Gruber

10,00 Červený kostel Jiří Gruber

 

1. listopadu

8,30 Betlémský kostel Jana Hofmanová VP

10,00 Červený kostel Jana Hofmanová VP Díkčinění

19,30 Červený kostel Jiří Gruber nešpory

Bohoslužby v září

3. září

10,00 Červený kostel Jiří Gruber VP

zahájení školního roku a NŠ

 

10. září

8,30 Betlémský kostel Jana Hofmanová

10,00 Červený kostel Jana Hofmanová

 

17. září

8,30 Betlémský kostel Jiří Gruber

10,00 Červený kostel Jiří Gruber křty

 

24. září

8,30 Betlémský kostel Jana Hofmanová

10,00 Červený kostel Jana Hofmanová

 

1. října

8,30 Betlémský kostel Jaroslav Vítek

10,00 Červený kostel Jaroslav Vítek

19,30 Červený kostel Jana Hofmanová nešpory

Bohoslužby o prázdninách

2. července

9,00 Červený kostel Jaroslav Vítek

 

9. července

9,00 Červený kostel Jana Hofmanová

 

16. července

9,00 Červený kostel Jaroslav Vítek

 

23. července

9,00 Červený kostel Jana Hofmanová

 

30. července

9,00 Červený kostel Jaroslav Vítek VP

 

6. srpna

9,00 Červený kostel Jiří Gruber křest

 

13. srpna

9,00 Červený kostel Jiří Gruber křest

 

20. srpna

9,00 Červený kostel Jana Hofmanová

 

27. srpna

9,00 Červený kostel Jaroslav Vítek

 

3. září

10,00 Červený kostel Jiří Gruber VP

zahájení školního roku

Červnové bohoslužby

4. června

8,30 Betlémský kostel Jana Hofmanová VP

10,00 Červený kostel Jana Hofmanová VP

19,30 Červený kostel Štěpán Hájek nešpory

 

5. června

18,00 Blahoslavův dům Jan Zámečník VP

Pondělí svatodušní společně s Brno II

 

11. června

8,30 Betlémský kostel Olga Tydlitátová křest

10,00 Červený kostel Jaroslav Vítek

 

18. června

8,30 Betlémský kostel Jana Hofmanová

10,00 Červený kostel Jana Hofmanová křest

 

25. června

8,30 Betlémský kostel Jana Hofmanová VP

10,00 Červený kostel Jana Hofmanová VP

 

2. července

9,00 Červený kostel Jaroslav Vítek

Bohoslužby v květnu

7. května

8,30 Betlémský kostel Jaroslav Vítek

10,00 Červený kostel Jaroslav Vítek

19,30 Červený kostel Jaroslav Vítek nešpory

 

14. května

8,30 Betlémský kostel Jiří Gruber

10,00 Červený kostel Jiří Gruber křest

 

21. května

8,30 Betlémský kostel Jana Hofmanová

10,00 Červený kostel Jana Hofmanová

 

25. května

17,00 sál Opletalova Jaroslav Vítek

Nanebevstoupení Páně

 

28. května

8,30 Betlémský kostel Martin Grombiřík

10,00 Červený kostel Martin Grombiřík

 

4. června

8,30 Betlémský kostel Jana Hofmanová VP

10,00 Červený kostel Jana Hofmanová VP

neděle svatodušní

Bohoslužby v dubnu

2. dubna

8,30 Betlémský kostel Jaroslav Vítek

10,00 Červený kostel Jaroslav Vítek

19,30 Červený kostel Jiří Gruber nešpory

 

9. dubna

8,30 Betlémský kostel Jana Hofmanová

10,00 Červený kostel Jana Hofmanová

 

13. dubna

19,00 Červený kostel J. Hofmanová, J. Gruber VP

 

14. dubna

8,30 Betlémský kostel Jiří Gruber VP

10,00 Červený kostel Jiří Gruber VP

 

16. dubna

8,30 Betlémský kostel Jana Hofmanová VP

10,00 Červený kostel Jana Hofmanová VP

 

17. dubna

9,00 Betlémský kostel Jaroslav Vítek

 

23. dubna

10,00 Červený kostel Jana Hofmanová

slib staršovstva, Cantate Domino

 

30. dubna

8,30 Betlémský kostel Jiří Gruber

10,00 Červený kostel Jiří Gruber

Bohoslužby v březnu

5. března

8,30 Betlémský kostel Jiří Gruber VP

10,00 Červený kostel Jiří Gruber VP

 

12. března

8,30 Betlémský kostel Jana Hofmanová

10,00 Červený kostel Jana Hofmanová

 

19. března

8,30 Betlémský kostel Jiří Gruber

10,00 Červený kostel Jiří Gruber

 

26. března

10,00 sál Opletalova Jana Hofmanová  sborové shromáždění

 

2. dubna

8,30 Betlémský kostel Jaroslav Vítek

10,00 Červený kostel Jaroslav Vítek

19,30 Červený kostel Jiří Gruber nešpory

Bohoslužby v únoru

5. února

8,30 Betlémský kostel Jana Hofmanová

10,00 Červený kostel Jana Hofmanová  sborová neděle

 

12. února

8,30 Betlémský kostel Jaroslav Vítek

10,00 Červený kostel Jaroslav Vítek

 

19. února 8,30 Betlémský kostel Jiří Gruber

10,00 Červený kostel Jiří Gruber

 

26. února

8,30 Betlémský kostel Jana Hofmanová

10,00 Červený kostel Jana Hofmanová

 

5. března

8,30 Betlémský kostel Jiří Gruber VP

10,00 Červený kostel Jiří Gruber VP

RSS kanál

Syndikovat obsah