Aktuality

Květnové bohoslužby

1. května

8,30 Betlémský kostel Olga Tydlitátová

10,00 Červený kostel Olga Tydlitátová

19,30 Červený kostel Olga Tydlitátová  nešpory

 

5. května

18,00 sál Opletalova Jaroslav Vítek Nanebevstoupení Páně

 

8. května

8,30 Betlémský kostel Jiří Gruber

10,00 sál Opletalova Jiří Gruber

 

15. května 

8,30 Betlémský kostel Jaroslav Vítek VP

10,00 Červený kostel Jaroslav Vítek VP

Neděle svatodušní 

 

16. května

19,00 Blahoslavův dům Martin Horák VP

Pondělí svatodušní společně s Brno II

 

22. května

8,30 Betlémský kostel Jiří Gruber

10,00 Červený kostel Jiří Gruber

 

29. května

8,30 Betlémský kostel Olga Tydlitátová

10,00 Červený kostel Olga Tydlitátová

Květnové nešpory

Zveme vás na květnové hudební nešpory s Brněnským akademickým sborem.

Biblické zamyšlení má Olga Tydlitátová 

 

Program a detaily najdete v příloze.

Zprávy ze sboru 16/2016

Předkládáme Vám aktuální zprávy z našeho sboru č. 16 (24. 4. 2016 - 30. 4. 2016)

Zprávy ze sboru 15/2016

Předkládáme Vám aktuální zprávy z našeho sboru č. 15 (17. 4. 2016 - 23. 4. 2016)

Zprávy ze sboru 14/2016

Předkládáme Vám aktuální zprávy z našeho sboru č. 14 (10. 4. 2016 - 16. 4. 2016)

Zprávy ze sboru 13/2016


Předkládáme Vám aktuální zprávy z našeho sboru č. 13 (3. 4. 2016 - 9. 4. 2016)

Bohoslužby v dubnu

3. dubna

8,30 Betlémský kostel Jiří Gruber

10,00 Červený kostel Jiří Gruber

19,30 Červený kostel Jiří Gruber nešpory

 

10. dubna

8,30 Betlémský kostel Martin Grombiřík

10,00 Červený kostel Martin Grombiřík

 

17. dubna

8,30 Betlémský kostel Olga Tydlitátová

10,00 sál Opletalova Olga Tydlitátová bigbeatové bohoslužby

 

24. dubna

8,30 Betlémský kostel Jiří Gruber

10,00 Červený kostel Jiří Gruber sborová neděle

 

1. května

8,30 Betlémský kostel Olga Tydlitátová

10,00 Červený kostel Olga Tydlitátová

19,30 Červený kostel Olga Tydlitátová nešpory

Zprávy ze sboru 12/2016

Předkládáme Vám aktuální zprávy z našeho sboru č. 12 (27. 3. 2016 - 2. 4. 2016)

Zprávy ze sboru 11/2016

Předkládáme Vám aktuální zprávy z našeho sboru č. 11 (20. 3. 2016 - 26. 3. 2016)

Dubnové Hudební nešpory

pěvecký sbor GAUDEAMUS

 

Program

SAMUEL SCHEIDT (1587-1654) Surrexit Christus hodie

TOMAS LUIS DE VICTORIA (1548-1611) Jesu, dulcis memoria

FELIX MENDELSSOHN-BARTHOLDY (1809 - 1847) Jauchzet dem Herrn alle welt

ARVO PÄRT (* 1935) Bogorodice djevo

PAVEL GRIGORJEVIČ ČESNOKOV (1877-1944) Sovět prevečnyj, Nyně odpušťaješi, Voskresenije Christovo viděvše

 

biblické zamyšlení Jiří Gruber

 

EDVARD H. GRIEG (1843-1907) Ave Maris stella

JIŘÍ NAJVAR (* 1990) Fiat lux

ZDENĚK LUKÁŠ (1928-2007) Dies, irae, Lacrymosa

ĚRIKS EŠENVALDS (* 1977) Only in sleep

WILLIAM L. DAWSON (1899 - 1990) Kzekiel saw the wheel (spirituál v úpravě)

 

Účinkují

Zdislava Bočková - sólo soprán   Petr Karas - sólo baryton  

dirigují Martina Kirová a Dáša Karasová

 

 

Výtěžek z dobrovolného vstupného bude věnován středisku Diakonie Betlém v Kloboukách.

RSS kanál

Syndikovat obsah