Aktuality

Bohoslužby v dubnu

Zelený čtvrtek

1. dubna 10:00 Červený kostel Jana Hofmanová VP on line přenos

Velký pátek

2. dubna 8:30 Betlémský kostel Jana Hofmanová VP10:00 Červený kostel Jana Hofmanová VP on line přenos17:00 Rychmanov Jana Hofmanová VP společně s CČSH

Vzkříšení

4. dubna 8:30 Betlémský kostel Martin Grombiřík VP 10:00 Červený kostel Martin Grombiřík VP on line přenos

Pondělí velikonoční

5.dubna 9:00 Červený kostel Jiří Šimsa on line přenos

11. dubna

8:30 Betlémský kostel Jiří Gruber10:00 Červený kostel Jiří Gruber on line přenos14:00 Rychmanov Jiří Gruber

18. dubna

8:30 Betlémský kostel Jana Hofmanová10:00 Červený kostel Jana Hofmanová on line přenos

25. dubna

8:30 Betlémský kostel Jiří Gruber10:00 Červený kostel Jiří Gruber on line přenos14:00 Rychmanov Jiří Gruber

2.května

8:30 Betlémský kostel Jana Hofmanová10:00 Červený kostel Jana Hofmanová on line přenos

on line přenos najdete na www.cervenykostel.czk osobní účasti na bohoslužbách je třeba se předem přihlásit mailem na ccebrno1@atlas.cz

Bohoslužby v březnu

 7. března                8:30              Betlémský kostel           Jana Hofmanová                  

                              10:00              Červený kostel              Jana Hofmanová                   on line přenos

                             

14. března              8:30               Betlémský kostel           Jiří Gruber            

                              10:00              Červený kostel              Jiří Gruber                            on line přenos

                              14:00              Rychmanov                   Jiří Gruber                           

 

21. března             8:30              Betlémský kostel           Jana Hofmanová  

                             10:00              Červený kostel              Jana Hofmanová                   on line přenos

                             

28. března             8:30               Betlémský kostel           Jiří Gruber            

                              10:00              Červený kostel              Jiří Gruber                            on line přenos

                              14:00              Rychmanov                   Jiří Gruber

Bohoslužby v únoru

 7. února                8:30              Betlémský kostel           Jiří Gruber            

                              10:00              Červený kostel              Jiří Gruber                    on line přenos

                             

14. února              8:30               Betlémský kostel           Iva Květonová             

                             10:00              Červený kostel              Iva Květonová              on line přenos

                             14:00              Rychmanov                   Iva Květonová                             

 

21. února              8:30              Betlémský kostel           Jana Hofmanová            VP

                              10:00              Červený kostel              Jana Hofmanová            VP, on line přenos

                             

28. února              8:30               Betlémský kostel           Jiří Gruber            

                              10:00              Červený kostel              Jiří Gruber                    on line přenos

                              14:00              Rychmanov                   Jiří Gruber

                             

 7. března              8:30              Betlémský kostel           Jana Hofmanová          

                              10:00              Červený kostel              Jana Hofmanová           on line přenos

                             

Bohoslužby v prosinci

 

6.12.      8:30       ČK                        Jiří Gruber

             10:00     ČK                         Jiří Gruber                                on line přenos

13.12.     8:30       CK                         Jana Hofmanová

              10:00     ČK                         Jana Hofmanová                      on line přenos

              14:00     Rych                     Jana Hofmanová

20.12.    10:00    ČK                         Jana Hofmanová + vánoční hra           on line přenos

24.12.    15:00     ČK                         Jana Hofmanová                         on line přenos

25.12.      8:30     BK                         Jiří Gruber, VP

               10:00     ČK                         Jiří Gruber, VP                  on line přenos

26.12.       9:00     BD                        jsme zváni na bohoslužby do Blahoslavova domu sbor Brno II

                 9:00     Rych                     Jiří Gruber + Iveta Hušková, VP

27.12.      10:00     ČK                         Jaroslav Vítek                   on line přenos

 

1.1.         10:00     ČK                         Jana Hofmanová, VP       on line přenos

3.1.          8:30       BK                         Jiří Gruber                         

               10:00     ČK                         Jiří Gruber                         on line přenos

Zprávy ze sboru 48/2020

Předkládáme Vám aktuální zprávy z našeho sboru č. 48  (29.11. 2020 - 5.12.2020)

Zprávy ze sboru 47/2020

 

Předkládáme Vám aktuální zprávy z našeho sboru č. 47  (22.11. 2020 - 28.11.2020) 

Zprávy ze sboru 46/2020

Předkládáme Vám aktuální zprávy z našeho sboru č. 46  (15.11. 2020 - 21.11.2020) 

Zprávy ze sboru 45/2020

Předkládáme Vám aktuální zprávy z našeho sboru č. 45  (9.11. 2020 - 14.11.2020) 

Zprávy ze sboru 44/2020

Předkládáme Vám aktuální zprávy z našeho sboru č. 44  (1.11. 2020 - 7.11.2020) 

RSS kanál

Syndikovat obsah