Zprávy ze sboru 52/2016

Předkládáme Vám aktuální zprávy z našeho sboru č. 52 (1. 1. 2017 - 7. 1. 2017)

Zprávy ze sboru 52/2016

1. Srdečně zdravíme všechny členy a přátele našeho sboru, děkujeme za všechna zaslaná přání a pozdravy.

Bratr farář i sestra farářka, sborová sestra a pastorační pracovnice Vám přejí Boží požehnání do nového roku.

1. Na Starý rok v sobotu 31. prosince budou bohoslužby v Červeném kostele v 17 hodin. Kázat bude sestra farářka. V neděli 1. ledna budou bohoslužby v 10 hodin v Červeném kostele s vysluhováním večeře Páně a odpoledne ve14:15 v Rychmanově. Kázat bude bratr farář.
  2. Děkujeme všem, kteří přispěli na vánoční sbírku na bohoslovce a vikariát, která vynesla 12 762 Kč.
  3. prvním lednovém týdnu se konají všechny pravidelné sborové akce: v úterý náboženství pro děti, Ovečky a večer modlitební setkání, ve středu kavárnička, schůzka mládeže a zahájení kurzů Beta, ve čtvrtek dopoledne klub otevřených dveří a odpoledne biblická hodina, která se posunuje od ledna na 17 hodin. Zahájení zkoušek sborového zpěvu bude oznámeno později.
  4. Nabízíme lednové číslo sborového časopisu SETKÁVÁNÍ v nové barevné obálce.
  5. Nabízíme Evangelické kalendáře a příručku Na každý den na rok 2017. Každá stojí 90 Kč. Na prodej je i nástěnný kalendář ze života naší církve, který stojí 50 Kč. Nabízíme také hesla Jednoty bratrské na rok 2017 za 40 Kč. Je možné již uhradit také předplatné na Setkávání a další časopisy na rok 2017. Cena předplatného zůstává nezměněna.