Zprávy ze sboru 28/2016

Předkládáme Vám aktuální zprávy z našeho sboru č. 28 (17. 7. 2016 - 23. 7. 2016)

Zprávy ze sboru 28/2016

 

  1.    Neděle 17. července je Osmá po Trojici. Bohoslužby v našem sboru budou pouze v Červeném kostele v 9 hodin. Kázat bude seniorátní farář bratr Jaroslav Vítek.
  2. Od soboty 16. července proběhne na Blažkově týdenní pobyt našeho sboru, který vede bratr farář spolu s bratrem Radkem Šebestou. Letos je přihlášeno 23 dospělých, 10 mládežníků a 31 dětí.
  3. Během týdne je služba v kanceláři každý pracovní den od 9 do 12 hodin a ve středu se sejde kavárnička.
  4. Příští neděli 24. července bude kázat bratr farář Jiří Gruber. Vysluhování večeře Páně o prázdninách bude v neděli 7. srpna.
  5.  Začátkem srpna bude spuštěn nový systém zavírání a otevírání vchodových dveří na faře Opletalova. Prosíme proto všechny, kteří mají klíče od hlavního vchodu, aby si v kanceláři co nejdříve vyzvedli proti podpisu čip, který jim po spuštění celého systému umožní vstup do budovy. Ostatní budou moci použít zvonek u dveří a dveře jim budou dálkově otevřeny. Během nedělních bohoslužeb od 9 do 12 hodin bude systém vypnutý a vstup do fary zůstane volný.  
  6. Vyšlo rozšířené prázdninové číslo časopisu Setkávání, kde najdete řadu zajímavých článků a fotografií.
  7. V příloze najdete nabídky brněnské Diakonie na místo pečovatelky v Brně a asistenta do Chráněného bydlení v Nosislavi. 

RSS kanál

Syndikovat obsah