Sborová knihovna

Farní sbor ČCE Brně I řadu let doplňuje svou sborovou knihovnu. Nejde však o knihovnu veřejnou. Knižní fond slouží členům sboru, případně těm, za něž se některý člen sboru zaručí. Výpůjční doba je obvykle jeden měsíc. Většina knih je umístěna v knihovně v předsíni sborového sálu v Brně, Opletalova 6, menší část je uložena v Červeném kostele. Knihy je možné si prohlížet a půjčovat především v neděli po bohoslužbách, případně i všedních dnech v úředních hodinách (Po-Pá: 9-12, St: 15-17). V neděli se obracejte na některého ze sborových knihovníků: Pavla Wolfa, Radku Vařekovou, Jana Seberu nebo Adama Vtípila. Ve všední den vám vyhoví sborová kancelář.
V internetovém seznamu si můžete knihu najít abecedně podle autora nebo podle názvu knihy. Když budete vědět signaturu, usnadníte nám tím její vyhledání. Pod odkazem "galerie" se schovává obrazový přehled, kterým můžete listovat a prohlížet jednotlivé tituly.

Seznam knih (pdf): dle autorů | dle názvů | dle signatury |
Seznam knih (xls): dle signatury |
Galerie

/Položky, které jsou v seznamech uvedeny černě naleznete také v obrazové galerii, červené položky nebyly dosud zpracovány. Poslední aktualizace 6.9.2009./