Zprávy ze sboru 30/2020

 

Předkládáme Vám aktuální zprávy z našeho sboru č. 30  (26.7. 2020 - 1.8.2020) 

1.       Neděle 26. července je Sedmá po Trojici. V našem sboru budou bohoslužby v Červeném kostele od 9 hodin, při nichž bude kázat bratr farář Jaroslav Vítek.

2.       Vzhledem k současné epidemiologické situaci prosíme návštěvníky bohoslužeb, aby používali ochranu úst a nosu (roušku), kterou chrání před rizikem nákazy své bližní. Prosíme také o dodržování vhodných rozestupů a desinfekci rukou při vstupu.

3.       Sborová kancelář vám bude příští týden k dispozici každý den od 9 do15 hodin. Sestra farářka je na jazykovém kurzu v zahraničí a bratr farář povede setkání rodin na Třech studních. V soboru 1. srpna začíná sborový pobyt našeho na Blažkově.

4.      Následující neděli 2. srpna budeme v našem sboru slavit večeři Páně. Další neděle 9. srpna bude neděle křestní.

 5.       K zakoupení či vyzvednutí je připraveno prázdninové číslo časopisu Setkávání.

6.       Během prázdnin se ve sboru nekonají generační setkávání s výjimkou Kavárničky pro dříve narozené. Ta se schází opět každou středu v 15 hodin.  

7.       Od 16. června je náš Červený kostel otevřen pro návštěvníky od úterý do soboty vždy od 14 do 18 hodin. Průvodcovskou službu vykonávají ochotní členové našeho sboru. V kostele je ke shlédnutí výstava Morava tolerantní, ke které nabízíme katalog za 130 Kč, v němž jsou otištěny ve zmenšené formě všechny výstavní panely.

RSS kanál

Syndikovat obsah