Farní sbor Českobratrské církve evangelické (ČCE) v Brně I

IČO: 49 46 79 64

K pravidelným i mimořádným sborovým akcím v průběhu celého týdne se scházíme ve sborových místnostech fary na Opletalově ul. č.6 v Brně.Červený kostel
Budova sboru se nachází v centru Brna, naproti budově Ústavního soudu, 200m od Červeného kostela, který je známou dominantou Brna. Zastávka tramvaje "Česká" je hned u budovy, staví zde tramvaje číslo: 4, 5, 6, 12 a 13. Některé bohoslužby jsou v Betlémském kostele na Pellicově ulici na Starém Brně, v krásném prostředí pod Špilberkem.

Potřebujete-li pomoc nebo radu, volejte 542211453, přijďte osobně na faru na Opletalově ul. č. 6 nebo využijte e-mail: brno1@evangnet.cz. Betlémský kostel

Úřední hodiny
Úřední hodiny na faře jsou denně od 9 do 12 hodin a ve středu odpoledne od 15 do 17 hodin.

Faráři sboru:

Jiří Gruber  tel: 776 216 072

Jana Hofmanová  tel: 724 083 774

Číslo účtu

Číslo našeho účtu: 13 41 63 53 59 / 0800, Česká spořitelna, pobočka Brno, Kounicova.
Těm členům sboru, kteří by chtěli uhradit svůj příspěvek (salár) nebo dar převodem ze svého účtu sdělujeme, že je tak možné učinit jednorázovým nebo trvalým příkazem. Je však dobré poslat nám o tom e-mailovou zprávu na adresu: brno1@evangnet.cz, abychom mohli Vaši platbu identifikovat, tj. znali jméno dárce i účel daru (např. salár, dar na Jeronymovu jednotu, předplatné Setkávání atd.). Jako variabilní číslo můžete uvést své rodné číslo, abychom vám mohli na konci roku vystavit potvrzení o výši darů pro Vaše daňové přiznání. Za všechny vaše dary a příspěvky děkujeme.